Spotkanie ze strażakami OSP Frysztak7.06.2016 21:32

„ Mały strażak dobrze wie
Pożar trudno gasi się
W złotą trąbkę mocno dmie
Do pożaru straż już mknie”

W piątkowe przedpołudnie (03.06) we Frysztaku dało się słyszeć syreny Straży Pożarnej. Na szczęście nie był to alarm, ale tylko sygnał dla przedszkolaków, że upragnione spotkanie już blisko.
W ramach edukacji najmłodszych strażacy  OSP Frysztak zaszczycili nas swoją wizytą na terenie boiska szkolnego SOSW, gdzie wszyscy się zebraliśmy. Podczas spotkania strażacy zapoznali dzieci z zawodem strażaka, jego strojem, wdrażali do dbania o bezpieczeństwo swoje i innych w trakcie zabaw. Dzieci z wielką radością oglądały sprzęt, jakim dysponuje straż. Panowie cierpliwie i z zapałem opowiadali o swojej pracy, którą wykonują z zamiłowania, pasji i chęci niesienia pomocy innym. Mamy nadzieję, że te wartości zostały rozbudzone u naszych podopiecznych, co zaowocuje grupą strażaków w przyszłości.

Bardzo dziękujemy p. Komendantowi OSP FRYSZTAK i strażakom za poświęcenie nam swojego czasu, wiedzy, a także za upominki, które zadbają o bezpieczeństwo dzieci po zmroku. DZIĘKUJEMY!!!!

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt