“Promyczki” w Gminnej Bibliotece Publicznej12.04.2016 19:34

Czytanie dzieciom niewątpliwie ma wpływ na ich rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny, dlatego też w czwartkowe przedpołudnie (7 kwietnia), w ramach poznawania naszej okolicy, maluszki z gr.I wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej, z którą już od lat współpracujemy. Wyjście miało na celu rozbudzanie w naszych podopiecznych zainteresowań czytelniczych. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z biblioteką. Dzieci z ogromną radością i ciekawością przeglądały książki przenosząc się w ich magiczny świat. Spotkanie zakończyło się wykonaniem zakładek do książek.
Serdecznie dziękujemy Paniom bibliotekarkom za poświęcony nam czas i moc cierpliwości :)

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt