Nasi mali laureaci6.04.2016 18:58

W organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy we Frysztaku III Gminnym Konkursie Plastycznym dla Przedszkoli „Moja ulubiona bajka” nasi wychowankowie odnieśli swoje pierwsze plastyczne sukcesy.

W kategorii 3 – 4 latki Martynka Zięba z grupy „Promyczki” zdobyła II miejsce, a Sebastian Zięba także z grupy „Promyczki” został wyróżniony. Natomiast w kategorii 5 – 7 latki Oliwia Pis z grupy „Muchomorki” zdobyła I miejsce. Nagrodę specjalną Grand Prix otrzymała Aleksandra Siwa z grupy „Pszczółki”.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu odbyło się 18 marca 2016 r. o godzinie 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.

Podczas uroczystości uczestnicy obejrzeli spektakl pt. „Czterech muzykantów z miasta Bremy” przygotowany przez wychowanków SOSW oraz wystawę wszystkich prac biorących udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej o konkursie na stronie www.sosw-frysztak.strzyzowski.pl

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt