Beztroskie harce w jasielskim Figielku18.03.2016 21:10

W piątek 11 marca przedszkolaki z dwóch grup, „Muchomorki” i „Pszczółki”, miło i aktywnie spędziły czas w Figielku w Jaśle. Szaleństwa w „małpim gaju”, zabawy w basenie z piłeczkami, skakanie na trampolinie i wiele innych atrakcji sprawiły, że czas zleciał bardzo szybko. Dzieci tryskały energią i radością. Każdy przedszkolak znalazł coś dla siebie, zaspokajając naturalną potrzebę ruchu. Po udanej zabawie, zmęczone i zadowolone dzieci wróciły na obiad do przedszkola. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie pobytu w Figielku.

W kwietniu planowany jest także wyjazd pozostałych grup przedszkolnych.

Muchomorki i Pszczółki Obejrzyj galerię zdjęć

Tygryski i Smerfy Obejrzyj galerię zdjęć

Promyczki i Słoneczka Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt