TEATRZYK KUKIEŁKOWY „BAŚŃ O ZŁOTYM PTAKU”28.04.2015 18:23

Dzisiejsze przedpołudnie w naszym przedszkolu zostało urozmaicone wizytą teatru kukiełkowego z Nowego Sącza, który gościł u nas ze spektaklem pt. „Baśń o złotym ptaku” według Braci Grimm. Przedszkolaki wzięły udział w widowisku, które oprócz walorów artystycznych, niosło przesłanie dla każdego z nas. Baśń, która opowiadała o losach króla oraz jego trzech synów ukazała nam, iż w życiu są rzeczy ważniejsze niż powierzchowne piękno czy bogactwo. Prawdziwymi cnotami są bowiem mądrość, skromność i zaufanie – a więc wszystko to, co kryje się w naszym sercu. „Baśń o złotym ptaku” to spektakl, który bawi, ale przede wszystkim uczy małego widza. Mamy nadzieję, że przesłanie z widowiska pozostało w pamięci naszych wychowanków.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt