KOLEJNE PLASTYCZNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH WYCHOWANKÓW26.03.2015 19:28

W II Gminnym Konkursie Plastycznym “Moja ulubiona zabawka”, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Frysztaku, dwoje naszych wychowanków zostało nagrodzonych. Emilka Tuleja z grupy VI zdobyła I miejsce, a Oliwka Pis z grupy I otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom.  Uroczystość uatrakcyjnił spektakl „Królewna Śnieżka” przygotowany przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Więcej informacji na temat wyników konkursu oraz zdjęcia z uroczystości znajdują się na stronie  http://www.sosw-frysztak.strzyzowski.pl/ .

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt