„A WIOSNA PRZYSZŁA PIESZO…”20.03.2015 17:06

Dzieci z naszego przedszkola już od dawna oczekują na nadejście wiosny.  Do tej pory niecierpliwie poszukiwały pierwszych jej oznak na spacerach, rysowały jej portret, tworzyły piękne kwiaty, śpiewały wiosenne piosenki – głośno, aby wiosna nas usłyszała i wiedziała, że na nią czekamy. Aż wreszcie… jest! Na dzień dzisiejszy przypada początek astronomicznej wiosny, natomiast jutro – 21 marca świętować będziemy początek wiosny kalendarzowej. W związku z tym w dzisiejsze przedpołudnie wszystkie grupy przedszkolne wyszły w barwnym korowodzie na ulice Frysztaka, aby wesołymi piosenkami, gaikiem, kolorowymi kwiatami i opaskami obwieścić wszystkim, że nadeszła wiosna! My wiosnę spotkaliśmy – w kolorowych krokusach, cieple słońca, śpiewie ptaków… I cieszymy się na myśl, że jeszcze długo z nami pozostanie.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt