WIZYTA KS. BISKUPA W MURACH NASZEGO PRZEDSZKOLA11.03.2015 13:01

„Bądź pozdrowiony gościu nasz…” – tymi słowami w poniedziałkowe przedpołudnie powitaliśmy niezwykłego i niecodziennego gościa – Ks. Biskupa Jana Wątrobę, któremu w wizycie towarzyszył Ks. Proboszcz Bogusław Bogaczewicz.

Dostojnego Gościa, w imieniu całej społeczności przedszkolnej, pięknymi słowami powitała Pani Dyrektor, a delegacja przedszkolaków powitała Księdza Biskupa kwiatami i laurkami z podziękowaniami i życzeniami. Następnie dzieci zaprezentowały przygotowane wiersze i pieśni oraz wspólnie odmówiły „Modlitwę” Ewy Szelburg – Zarembiny. Ksiądz Biskup podziękował za piękne przyjęcie i występy, a następnie zwrócił się bezpośrednio do dzieci. Podczas tej krótkiej, jednak pełnej ciepła i ojcowskiej troski rozmowy, nawiązał z przedszkolakami znakomity kontakt. Wszystkim zgromadzonym podziękował za świadectwo chrześcijańskiego życia, a nauczycielom i pracownikom za troskę i zaangażowanie. Na koniec spotkania Ksiądz Biskup udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa.

To piękne i wyjątkowe spotkanie wnoszące wiele ciepła do naszego codziennego życia na długo pozostanie w naszej pamięci.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt