PODSUMOWANIE AKCJI „GÓRA GROSZA”11.03.2015 12:52

Tegoroczna akcja „Góra Grosza” przeprowadzona na terenie naszego przedszkola jest dowodem na to, iż potrafimy pomagać. Zbiórka „grosików” spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem, a przedszkolaki chętnie wrzucały do puszek przyniesione pieniążki, chcąc pomóc potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

Potwierdziło się hasło akcji „Jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na świecie”, a nasza góra okazała się być naprawdę duża. Jeden grosik to tak mało, ale grosik do grosika i stworzyliśmy górę o wadze przekraczającej 20 kilogramów!

Wszystkie pieniążki zebrane w poszczególnych oddziałach zostały skrupulatnie przeliczone, zważone i spakowane, a następnie za pośrednictwem kuriera przekazane do Towarzystwa „Nasz Dom”.

Wszystkim osobom zaangażowanym w powodzenie akcji, naszym wychowankom oraz ich rodzicom składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy za przychylność, tak liczne włączenie się w akcję, a także za każdy przysłowiowy grosz!

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt