PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W GOK-u17.06.2014 21:34

W ubiegłym tygodniu dzieci z dwóch grup przedszkolnych – maluszki i średniaki udały się na wycieczkę do Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku. Jest to miejsce, które zna każdy mieszkaniec naszej gminy, a my staramy się zaszczepiać zainteresowanie ich formami działalności już od najmłodszych lat. Dzieci miały okazję poznać nowe miejsce oraz pracowników GOK-u, którzy przyjęli nas z dużą sympatią i gościnnością. Oprócz nich, przywitały nas sympatyczne misie, które towarzyszyły nam przez cały pobyt w placówce. Nasi wychowankowie mieli także okazję obejrzeć na dużym ekranie znane i popularne bajki o misiach, które towarzyszyły także dzieciństwu ich rodziców. Przygody sympatycznych bohaterów wzbudziły zainteresowanie małych odbiorców, a cała wyprawa na pewno na długo pozostanie w pamięci.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom GOK-u za zaproszenie i miłe przyjęcie.
W ubiegłym tygodniu dzieci z dwóch grup przedszkolnych – maluszki i średniaki udały się na wycieczkę do Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku. Jest to miejsce, które zna każdy mieszkaniec naszej gminy, a my staramy się zaszczepiać zainteresowanie ich formami działalności już od najmłodszych lat. Dzieci miały okazję poznać nowe miejsce oraz pracowników GOK-u, którzy przyjęli nas z dużą sympatią i gościnnością. Oprócz nich, przywitały nas sympatyczne misie, które towarzyszyły nam przez cały pobyt w placówce. Nasi wychowankowie mieli także okazję obejrzeć na dużym ekranie znane i popularne bajki o misiach, które towarzyszyły także dzieciństwu ich rodziców. Przygody sympatycznych bohaterów wzbudziły zainteresowanie małych odbiorców, a cała wyprawa na pewno na długo pozostanie w pamięci.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom GOK-u za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt