GIMNAZJALIŚCI DLA PRZEDSZKOLAKÓW11.06.2014 20:05

9 czerwca po raz kolejny odwiedzili nas zaprzyjaźnieni już gimnazjaliści z Gimnazjum Publicznego we Frysztaku wraz z opiekunem p. Lidią Czaja. Gimnazjalna młodzież przybyła do nas z przygotowaną w ramach realizowanego projektu sztuką „Stańczone buciki”. Przedstawili swoją interpretację mniej popularnej baśni Braci Grimm, opowiadającej o losie królewskich córek, których buciki, z niewiadomych przyczyn, każdego ranka były bardzo zniszczone. Rozwiązania zagadki podjął się odważny młodzieniec, który przy pomocy innych postaci odkrył, co nocą dzieje się z pantofelkami królewskich córek, za co – jak to w bajkach bywa – został nagrodzony.
Sztuka, przedstawiona w przystępny dla przedszkolaków sposób, bardzo spodobała się małym odbiorcom. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
9 czerwca po raz kolejny odwiedzili nas zaprzyjaźnieni już gimnazjaliści z Gimnazjum Publicznego we Frysztaku wraz z opiekunem p. Lidią Czaja. Gimnazjalna młodzież przybyła do nas z przygotowaną w ramach realizowanego projektu sztuką „Stańczone buciki”. Przedstawili swoją interpretację mniej popularnej baśni Braci Grimm, opowiadającej o losie królewskich córek, których buciki, z niewiadomych przyczyn, każdego ranka były bardzo zniszczone. Rozwiązania zagadki podjął się odważny młodzieniec, który przy pomocy innych postaci odkrył, co nocą dzieje się z pantofelkami królewskich córek, za co – jak to w bajkach bywa – został nagrodzony.
Sztuka, przedstawiona w przystępny dla przedszkolaków sposób, bardzo spodobała się małym odbiorcom. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt