SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z TEATREM – „KOCMOŁUSZEK”30.09.2013 21:35

30 września naszą placówkę odwiedził Teatr Lalek BAJKA z przedstawieniem pt.„Kocmołuszek”, które miało na celu promowanie zdrowego odżywiania się oraz dbania o higienę własną i otoczenia.
Akcja rozgrywała się w bajkowej scenerii na zamku Księcia i Księżnej Brudasów oraz ich syna Kocmołuszka i córki Anemiczki. Kocmołuszek nie dbał o czystość, był ciągle brudny i rozczochrany, a córeczka marudziła przy jedzeniu. Jednak przy pomocy Mydła, Grzebienia, Gąbki, Witamin, Owoców i Warzyw niechciani lokatorzy zamku: Brud – Czarodziej, Anemia, Próchnica i Mikroby, zostali z niego wypędzeni. Na uwagę zasługują: bogate treści dydaktyczne spektaklu, piękne dekoracje i duże oryginalne kukiełki oraz profesjonalna oprawa muzyczna.

Mamy nadzieję, że „niejadki” z naszego przedszkola wzięły sobie do serca cenne rady występujących w przedstawieniu bohaterów i ze smakiem będą zjadać owoce i warzywa. Natomiast wszystkie dzieci będą dbać o czystość i porządek, aby nigdy nie zagościł u nas Brud – Czarodziej!

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt