Dzień Edukacji Narodowej13.10.2012 20:58

W kalendarzu kartek wiele… a na niektórych z nich wielkimi literami malują się dni szczególne… Takim dniem niewątpliwie jest, obchodzony 14 października, Dzień Edukacji Narodowej – to chwila, kiedy naszymi myślami otaczamy tych wszystkich, którzy pracują z młodym pokoleniem. To dzień szczególny nie tylko dla nauczycieli, ale także tych wszystkich osób, które mają swój wkład w wygląd dnia codziennego w naszej placówce – pań kucharek, pomocy, woźnych, pani intendentki oraz pana konserwatora. To w stronę całego grona osób kierowane były słowa uznania za ich pracę oraz podziękowanie za trud i serce, które okazują każdego dnia. I my wspólnie z naszymi pociechami 12 października świętowaliśmy ten dzień wierszem i piosenką. W niejednym oku zakręciła się łezka wzruszenia, kiedy wysłuchiwaliśmy słów o każdym z nas. Bo przecież nie może być piękniejszego podziękowania za naszą pracę niż sympatia okazywana przez naszych milusińskich i to nie tylko od święta 🙂

Serdecznie dziękujemy również Rodzicom, którzy przyczynili się do uczczenia tego dnia.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt