Bajka o sprytnej księżniczce w wykonaniu gimnazjalistów5.06.2012 19:18

4 czerwca gościliśmy uczniów pobliskiego gimnazjum wraz z panią Lidią Czaja, którzy przedstawili naszym wychowankom piękną bajkę o sprytnej księżniczce szukającej męża – prawdziwego księcia. Przedszkolaki były wpatrzone i zasłuchane w grę aktorską starszych kolegów. Ciekawa fabuła oraz piękne i pomysłowe stroje przyciągnęły uwagę małych widzów. Dzieci miały też do rozwiązania nietypową zagadkę 🙂 Jedna scena została odegrana przez gimnazjalistów w języku niemieckim. Zadaniem przedszkolaków było uważnie obserwować i na podstawie zachowania bohaterów oraz zakończenia całej historii opowiedzieć, co się działo w scence odegranej „po niemiecku”. Dzieci świetnie się spisały i otrzymały brawa. Gromkie oklaski dostali także nasi goście za swój wspaniały występ.
Serdecznie dziękujemy pani Lidzi oraz jej „grupie teatralnej” za pamięć o naszych przedszkolakach! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś do nas zawitają 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt