„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”2.06.2012 15:22

W przedszkolu codziennie dbamy o uśmiech i zadowolenie dziecka. Jednak 1 czerwca to szczególny dzień, kiedy staramy się, aby każdy z naszych milusińskich poczuł się ważny i wyjątkowy, aby przepełniała go ogromna dawka radości, a na twarzy gościł szczery uśmiech.

Świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęliśmy już wcześniej, kiedy to udaliśmy się na wesołą zabawę w „Bawigrodzie u Głoda” – 24 maja grupa II i III oraz 25 maja grupa IV i V. (Wyjazd grupy I planowany jest 13 czerwca). Z ogromnym entuzjazmem dzieci podeszły do wszystkich obecnych tam atrakcji. Śmiechu i radości było co nie miara – co odważniejsi korzystali z dużej zjeżdżalni, „chodzili” po wodzie w zamkniętej kuli, a pozostali skakali na trampolinie, zwiedzali dmuchany zamek czy też „kąpali się” w piłkach. Każdy znalazł coś dla siebie! Ale na tym nie koniec świętowania Dnia Dziecka. W piątek, kiedy to w kalendarzu pojawiła się ta magiczna data, nastąpił ciąg dalszy niespodzianek, ale tym razem w przedszkolu. Oprócz wielu wesołych zabaw, jakie organizowały panie w swoich oddziałach, niespodzianki przygotowali także Rodzice – pojawiły się słodkości oraz przepyszne… lody! Każde dziecko miało okazję wybrać swój ulubiony smak, co nie zawsze było łatwym zadaniem 🙂 Uśmiech, jaki pojawił się na twarzach naszych milusińskich był dla wszystkich najlepszym podziękowaniem i świadectwem, że przeżyty czas zaliczony jest do udanych i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy włączyli się w organizację Dnia Dziecka – czuwali nad bezpieczeństwem dzieci w Bawigrodzie, ufundowali smakołyki oraz zorganizowali lodowy poczęstunek. Dziękujemy także Dawidowi Kopciowi, który przybył do nas z lodówką pełną przepysznych lodów 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt