Wychowankowie SOSW występują dla przedszkolaków18.05.2012 22:14

9 maja w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku mieliśmy okazję obejrzeć  przedstawienie  teatralne o leniwej słonicy Kruszynce w wykonaniu wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Sala widowiskowa była zapełniona do ostatniego krzesła, gdyż oprócz przedszkolaków byli także inni zaproszeni goście. Dzieci żywo reagowały na przygody bohaterów, a szczególnie sympatycznej słonicy, która najbardziej zapadła w pamięć małym widzom. Zachwyciła wspaniała gra młodych aktorów, piękne dekoracje i stroje oraz oprawa muzyczna. Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze i dostarczyło przedszkolakom wielu pozytywnych emocji.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt