„Tyle kobiet dookoła” – Dzień Kobiet w przedszkolu8.03.2012 23:57

8 marca nie zapomnieliśmy o dziewczynkach i paniach z naszego najbliższego otoczenia. Nie zabrakło pięknych życzeń w postaci wierszy i piosenek, nie obyło się bez słodkości, drobnych upominków i kwiatów… „Męska delegacja” dzielnie się spisała, krążąc po całym przedszkolu z kwiatami i życzeniami dla wszystkich pań. Wspólna uroczystość, integrująca całą społeczność przedszkolną, przebiegła w radosnej atmosferze i wiosennym nastroju, a zakończyła się odśpiewaniem tradycyjnego „Sto lat” wszystkim kobietom. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień 🙂

Dzień Kobiet jest sprzyjającą okazją do zainteresowania przedszkolaków pracą kobiet, budzenia dla nich szacunku, pokazania roli i wysiłku kobiety w różnych dziedzinach życia. Dzień ten, mimo zimna i chłodu „zakwita” na ulicy, w domach, w miejscach pracy kwiatami, serdecznymi słowami, uczuciami, podarkami, uśmiechami i innymi wyrazami wdzięczności dla kobiet.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech…

Dziękujemy serdecznie Mamom, które w dniu swojego święta pamiętały także o nas i pomagały „przedszkolnej męskiej delegacji” w ich trudnym zadaniu.
Jeszcze raz wszystkim dziewczynkom, mamom i paniom dedykujemy wierszowane życzenia:

„Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.

Dla mamy, pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek –
To jest od chłopców upominek”

Życzymy najpiękniejszych dni przepełnionych słońcem i ciepłym uśmiechem 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt