Przedświąteczne kolędowanie19.12.2011 20:28

19 grudnia gościliśmy w przedszkolnych murach młodzież z Gimnazjum Publicznego we Frysztaku wraz z panią Lidią Czaja. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, młodzież przygotowała montaż słowno – muzyczny połączony ze śpiewem kolęd w języku polskim i niemieckim, wprowadzając nas wszystkich w świąteczny nastrój i ukazując piękno przeżywania świąt wspólnie z rodziną. Przedszkolaki z zainteresowaniem patrzyły i słuchały, śpiewając razem ze starszymi kolegami znane im kolędy. Duże zainteresowanie wzbudziła gra kolęd na saksofonie i na skrzypcach. Nasi wychowankowie gromkimi brawami nagrodzili wspaniały występ gości, zaśpiewali dla nich dwie pastorałki, a pani dyrektor złożyła serdeczne podziękowania, życząc wszystkim wesołych, rodzinnych świąt.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt