Wiosenny korowód26.03.2023 19:37

Maszeruje wiosna, a ptaki wokołoLecą i świergocą, głośno i wesołoMaszeruje wiosna, w ręku trzyma kwiatGdy go w górę wznosi zielenieje świat

 

21 marca, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny, wyruszyliśmy przedszkolnym korowodem na powitanie tak długo oczekiwanej przez dzieci, zielonej pory roku. Z kukłą Marzanną – zimową panną maszerowaliśmy uliczkami Frysztaka, obwieszczając wszystkim, że zima zakończyła swoje panowanie, a od dziś jej miejsce zajmuje wiosna. Dzieci witały ją radosnym uśmiechem, trzymając w dłoniach wiosenne gaiki i barwne kwiaty. Z radością machając zimie na pożegnanie wróciliśmy do przedszkola. Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mamy nadzieję – zagości u nas na dobre.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt