„Moja wymarzona podróż” – uroczysta gala wręczenia nagród19.03.2023 21:33

17 marca 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w X Gminnym Konkursie Plastycznym dla Przedszkoli „Moja wymarzona podróż”. Na konkurs wpłynęły 64 prace plastyczne z 7 placówek przedszkolnych z terenu gminy Frysztak. Prace plastyczne wykonały przedszkolaki z:  Przedszkola w Gliniku Górnym, Przedszkola Publicznego Nr 1 we Frysztaku, Przedszkola w Cieszynie, Przedszkola w Szkole Podstawowej im. J. Pawła II w Stępinie, Przedszkola w Gogołowie,  Przedszkola Publicznego w Zespole Szkół w Lubli oraz Przedszkola Nr 2 Specjalnego we Frysztaku.

Nasze przedszkole reprezentowało 11 wychowanków. II nagrodę w kategorii 6 – 8 latków zdobył Tymoteusz Januszek z grupy „Jeżyki” (opiekun J. Pasek). Serdecznie gratulujemy! Wyniki konkursu znajdują się na stronie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego, który był organizatorem.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na galę wręczenia nagród. Podczas uroczystości obejrzeliśmy przedstawienie pt. „Jak Zima bałwanka w lesie zostawiła” oraz występy taneczne, przygotowane przez przedszkolaków z Przedszkola Nr 2 Specjalnego we Frysztaku. Każdy mógł podziwiać prace konkursowe, a na koniec odbyły się zabawy integracyjne. Każde przedszkole zbudowało swój pojazd – my wróciliśmy do naszego przedszkola kolorowym autobusem.

Dziękujemy Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno – Wychowawczemu za zaproszenie i wspaniałą zabawę.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt