Świat muzyki dla dzieci19.03.2023 21:30

8 marca 2023 r. odbyło się siódme przedstawienie koncertujące pt. „Hej, od Rzeszowa jadę – piękno polskiej muzyki ludowej”.  Dzieci poznały utwory kompozytora Henryka Wieniawskiego, zapoznały się z nowymi pojęciami muzycznymi oraz poznały nowe instrumenty, takie jak: akordeon i krowi dzwonek. Tradycyjnie dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach poprzez udział w zabawach muzycznych oraz odpowiadając na pytania. Całość zakończyło podsumowanie, przypomnienie i utrwalenie przekazanych wiadomości.

Jak wiadomo, 8 marca świętujemy Dzień Kobiet, dlatego specjalnie z tej okazji muzycy wykonali utwór z dedykacją dla wszystkich pań i dziewczynek. Kolejne spotkanie z muzyką już w kwietniu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt