Kino i teatr w przedszkolu8.03.2023 20:58

W minionym tygodniu przedszkolaki z grup Pszczółki, Tygryski i Żabki miały okazję wcielić się w rolę widza i wziąć udział w wyjątkowych, specjalnie dla nich przygotowanych przedstawieniach. Znane dzieciom utwory przestawione zostały tym razem w innej niż zazwyczaj formie, co niewątpliwie wpłynęło na większe zainteresowanie oraz wyzwoliło dziecięcą radość. Przedszkolaki przypomniały sobie baśń pt. „Czerwony Kapturek” przestawioną w formie teatrzyku kukiełkowego oraz utwór pt. „Rzepka” w formie tajemniczego teatru cieni. Niewątpliwie najciekawszą atrakcją było przygotowane mini kino, w które zamieniła się na chwilę sala maluszków. Kinowa kasa biletowa oraz rozchodzący się zapach popcornu zachęcał małych odbiorców do uczestnictwa w przygotowanym seansie. Każdy przedszkolak w kasie otrzymał swój bilet, z którym odszukał miejsce na widowni. Z kubełkiem popcornu i owocowym soczkiem dzieci wyczekiwały rozpoczęcia bajki na dużym ekranie, by choć na chwilę poczuć atmosferę prawdziwego kina.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt