Żegnaj przedszkole!24.06.2022 23:40

„W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas
i powolutku, cicho – już opuszczamy Was…”

 

Tymi słowami najstarsze przedszkolaki z grup: PSZCZÓŁKI, MYSZKI MIKI I SKRZATY uroczyście pożegnały się z przedszkolem, aby po wakacjach rozpocząć edukację w szkole  – kolejny, bardzo ważny etap w swoim życiu.  Tradycyjnie absolwenci rozpoczęli uroczystość podniosłym polonezem. Następnie zaprezentowali program artystyczny obfitujący w piękne tańce, wiersze oraz piosenki. Powrócili wspomnieniami do chwil, kiedy po raz pierwszy przekraczali progi przedszkola. Dzieci przekazały słowa wdzięczności i podziękowania dla swoich pań, Rodziców, pani Dyrektor i wszystkich pracowników przedszkola. W dalszej kolejności Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim absolwentom po czym podziękowała Rodzicom, za zaangażowanie i starania jakie podejmowali dla budowania wspólnoty przedszkola. Dzieci otrzymały na pamiątkę dyplomy ukończenia przedszkola oraz wyprawkę szkolną ufundowaną przez Radę Rodziców. Nie zabrakło wzajemnych życzeń, słów wdzięczności, kwiatów oraz… łez wzruszenia. Te wspólne lata, które minęły bardzo szybko, pozostawią w naszych sercach niezatarte wspomnienia. Dziękujemy za miłe chwile, za radość i uśmiech każdego dnia. Życzymy Wam Absolwenci –wielu sukcesów w nowej, równie ciekawej rzeczywistości!

 

Młodsze przedszkolaki pożegnały się na okres wakacji w swoich grupach. Za dotychczasowy udział w życiu przedszkolnym otrzymały pamiątkowe dyplomy  oraz słodkie niespodzianki i upominki.

Wszystkim życzymy zdrowych i wesołych wakacji!

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt