Podsumowanie akcji „Pomaganie przez zbieranie”24.06.2022 23:37

Końcem maja zakończyliśmy w naszym przedszkolu akcję charytatywną „pomaganie przez zbieranie”. Przez kilka miesięcy dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zebrać 95 kg nakrętek, które były zbierane dla Wiktorii Hajnas z naszej gminy oraz 130 kg zużytych baterii i 0,5 kg starych telefonów, które były zbierane na misje w Afryce.

Bardzo dziękuję Wam – drodzy Rodzice, za zaangażowanie i udział w akcji. Dzięki Wam mogliśmy pomóc osobom potrzebującym.

Dziękuję Pani Joannie Sokołowskiej – nauczycielowi Przedszkola Publicznego w Gogołowie za zaproszenie do udziału w akcji i odbiór baterii. Dziękuję Pani Justynie Mijal – mamie Kornelki za transport nakrętek do OSP Twierdza.

Dzięki udziałowi w takiej akcji, uczymy nasze dzieci, że można i warto pomagać!

                                               Koordynator – Joanna Pasek

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt