Przedszkolaki zwiedzają szkołę26.05.2022 20:55

13 maja przedszkolaki z trzech najstarszych grup – PSZCZÓŁKI, MYSZKI MIKI, SKRZATY odwiedziły sąsiadującą z przedszkolem szkołę podstawową. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, w której dzieci rozpoczną edukację po ukończeniu przedszkola. Większość przedszkolaków po raz pierwszy przekroczyła próg szkoły i było to dla nich duże przeżycie. Nasi podopieczni zostali bardzo mile przyjęci przez Pana Dyrektora, który jednocześnie stał się ich „przewodnikiem” po szkole. Dzieci zwiedziły wiele pomieszczeń szkolnych: gabinet dyrektora, sekretariat, sale lekcyjne, salę gimnastyczną, szatnię, siłownię, bibliotekę, stołówkę, świetlicę. Poznały swoje przyszłe panie, spotkały się z rodzeństwem i kolegami – absolwentami przedszkola. Bardziej odważne przedszkolaki sprawdziły „jak to jest siedzieć w prawdziwej ławce”.

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi za cierpliwość oraz miłe i pełne wrażeń dla dzieci spotkanie.

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂 

 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt