Zabawy w „COCO LOCO”30.04.2022 13:43

26 i 27 kwietnia przedszkolaki z grup SKRZATY, MOTYLKI, TYGRYSKI i ŻABKI uczestniczyły w wycieczkach do sali zabaw „COCO LOCO” w Strzyżowie. Dwupoziomowa konstrukcja zabawowa z mnóstwem atrakcji w środku, armatki pneumatyczne, elektroniczna tablica celnościowa, trampolina, podłoga interaktywna, karuzela, strefa lego, to tylko niektóre z licznych atrakcji, z których mogły skorzystać dzieci. Dzięki nim przedszkolaki mogły aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas. Była to doskonała okazja do integracji dwóch grup przedszkolnych oraz spożytkowania niezmierzonych pokładów energii  naszych podopiecznych. Wszyscy doskonale się bawili. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji, pożegnaliśmy się z tym wspaniałym miejscem i wróciliśmy do przedszkola. Było super!

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt