Mikołaju, Mikołaju, na Ciebie czekamy!8.12.2021 07:08

Atmosfera radosnego oczekiwania na wizytę niecodziennego gościa dawała się wyczuć w naszym przedszkolu już od jakiegoś czasu. Z sal dopływały dźwięki wesołych piosenek, głośny śpiew dzieci, gwar rozmów o wymarzonych prezentach, a hol przedszkola wypełniał się portretami wyczekiwanej postaci. 6 grudnia, już od rana, dzieci z niecierpliwością spoglądały w okna i drzwi oraz nasłuchiwały dźwięku mikołajowych dzwoneczków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego dnia przedszkolaki przyszły odświętnie ubrane w czerwone, mikołajkowe oraz świąteczne urbranka. Aż nadeszła chwila, kiedy przejęte wyczekiwaniem dzieci usłyszały dźwięk dzwonka oznajmiającego przybycie Świętego Mikołaja. Dzień wyjątkowy, kiedy to znany z czytanych bajek i opowieści Mikołaj przekroczył progi naszego przedszkola, aby chociaż przez chwilę móc pobyć z naszymi przedszkolakami.

Niecodzienny gość kroczył od grupy do grupy, aby tam w atmosferze radości i wyczekiwania odwiedzić każde dziecko oraz wręczyć upominek. Przy tej okazji nie mogło zabraknąć rozmów o tym, że warto być dobrym, uczynnym i koleżeńskim człowiekiem, który dba o drugiego człowieka. W podziękowaniu za odwiedziny i prezenty każda grupa zaśpiewała Mikołajowi przygotowaną wcześniej piosenkę, a wyjątkowe chwile uwiecznione zostały na zdjęciach. Tego dnia przedszkole wypełniło się śmiechem i radosnymi okrzykami, a wyjątkowa aura świątecznej atmosfery jeszcze długo unosiła się w powietrzu.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi oraz jego pomocnikom, dzięki którym nasze przedszkolaki przeżyły radosne chwile. Dziękujemy Rodzicom, za przygotowanie odświętnych ubrań i mikołajkowych gadżetów dla dzieci.
Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt