PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ Z MISIAMI29.11.2021 18:43

W czwartek, 25 listopada, corocznym zwyczajem nasze przedszkole wzięło czynny udział w obchodach Święta Pluszowego Misia. W tym dniu wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Dzieci poznały historię pluszowego misia, rozpoznawały misie ze znanych bajek, rozwiązywały zagadki, układały puzzle, uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach, quizach i zgadywankach. Nie zabrakło również zabaw muzyczno –ruchowych z pluszakami. W każdej grupie powstały ciekawe i kreatywne prace plastyczne, które można podziwiać w holu naszego przedszkola. W tym dniu pojawiły się także smakołyki nawiązujące do misiów – żelki misie, ciastka misie lubisie oraz pyszne „misiowe” kanapki z nutellą i owocami.
W grupie ŻABKI tego dnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród w grupowym konkursie plastycznym „Mój miś”. Komisja konkursowa (wszystkie Panie nauczycielki z naszego przedszkola) miała wielki dylemat komu przyznać nagrody i wyróżnienia. Oceniając, nie sposób było kogoś pominąć, gdyż wszystkie prace zasługiwały na uznanie – w związku z tym wszystkie zostały docenione. Dziękujemy za zachęcenie swoich pociech do udziału w konkursie, za duże zaangażowanie, trud i pomysłowość włożone w wykonanie prac.

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂 ŻABKI   MOTYLKI    SKRZATY    TYGRYSKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt