URODZINY MYSZKI MIKI25.11.2021 19:59

Myszka Miki to jedna z najbardziej kultowych postaci z bajek w historii. Dzieci i dorośli na całym świecie uwielbiają przygody zabawnej i pomysłowej myszy, która potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji, dlatego grupa „Myszka Miki” postanowiła uczcić Światowy Dzień Myszki Miki przez zorganizowanie jej pierwszych urodzin w przedszkolu. Wychowawczyni przedstawiła twórcę Walta Disneya, który wpadł na pomysł stworzenia Myszki w podróży pociągiem oraz zaprezentowała postać myszki, która zmieniła swój wygląd na przestrzeni 93lat. Dzieci tego dnia wcieliły się w postacie Myszki Miki i Minnie. Uczestniczyły w konkurencjach zręcznościowych, manualnych, oddechowych, ćwiczyły koordynację wzrokowo-ruchową, artykulację, pomysłowość i spostrzegawczość. Dzieci brały udział w pokazie mody w „Klubie Myszki Miki” dobierając śmieszne gadżety do swojego ubioru. Pokonały „tor krzesełkowy” na rękach i pozowały w Miki-fotobudce. Miały okazję obejrzeć pierwszą bajkę z postacią Myszki w kolorach czarno-białych oraz współczesną myszkę w  bajce pt. „Klub Przyjaciół Myszki Miki”. Po wielu atrakcjach czekał na dzieci słodki poczęstunek i tort, który był niespodzianką od P. Pauliny. Wspólne odśpiewanie „Sto lat”, wręczenie balonów i odznak dostarczyło wielu miłych wrażeń i przeżyć. Ten dzień okazał się bardzo wyjątkowy dla grupy „Myszki Miki” ponieważ mogły utożsamić się z kultową postacią i choć przez chwilę przenieść się do świata bajek Disneya.

Obejrzyj galerię zdjęć 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt