„PAMIĘTAMY O ZMARŁYCH” – WYJŚCIE NA CMENTARZ3.11.2021 20:53

„Na cmentarzu płomyki złote

i groby w chryzantemach.

Ludzie przyszli tu z myślą o tych,

których już nie ma…”

 

Okres przed Uroczystością Wszystkich Świętych, to odpowiedni moment na wspomnienie tych, którzy odeszli, czas na rozmowę dotyczącą szacunku dla nich.  W związku z tym w dniu 29 października przedszkolaki odwiedziły pobliski cmentarz. Celem wycieczki było oddanie hołdu żołnierzom, którzy zginęli walcząc w obronie naszej Ojczyzny oraz zapalenie zniczy na ich grobach. Spacer alejkami cmentarza był dla dzieci ogromnym przeżyciem, szły skupione i bardzo zaciekawione. To była jedna z ważniejszych lekcji wychowania rodzinnego, obywatelskiego i patriotycznego, która z pewnością pozostanie w pamięci dzieci.

Obejrzyj galerię zdjęć 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt