SPOTKANIE Z AUTOREM KSIĄŻEK DLA DZIECI6.10.2021 21:09

 

4 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z autorem książek dla dzieci, poetą, fotografem przyrody i malarzem – Wojciechem Ulmanem z Zaczernia. Pan Wojciech, zafascynowany „cudownym małym światem”, uwiecznia na swoich makro zdjęciach owady, kwiaty czy na przykład krople rosy. To właśnie do swoich zdjęć pisze wiersze i bajki dla dzieci, które charakteryzuje prosty rymowany styl z odrobiną humoru. Wojciech Ulman jest autorem bajek takich, jak „Bajki rzeszowskie”, „Moje zwierzaki”, „Ufoludki”, „Dziadek Franek”, „Smok rzeszowski”, „Stara lokomotywa” czy „Małe piękne światy”. Oprócz książek i zdjęć, nasz gość pokazał dzieciom piękne obrazy i opowiedział o historii ich powstania.

Serdecznie dziękujemy panu Wojciechowi Ulmanowi za wizytę i życzymy owocnej twórczości.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt