DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA25.09.2021 22:00

20 września to data zapisana na czerwono w przedszkolnym kalendarzu, jako wyjątkowo ważne święto. Tego dnia bowiem obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione dla podkreślenia wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji małych dzieci. Stanowi także doskonałą okazję do tego, aby dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej wspólnej z rówieśnikami zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Nasi wychowankowie chętnie włączyli się w obchody tego wyjątkowego dnia podejmując się przygotowanych przez panie aktywności z uśmiechem i radością. Dzieci miały okazję bawić się przy wesołej muzyce oraz z chustą animacyjną, pokonywać tor sensoryczny, a także wcielić się w rolę artystów podczas proponowanych zabaw plastycznych. Cel, jakim było wywołanie uśmiechów i dostarczenie powodów do radości z pewnością został osiągnięty, a zwieńczeniem dnia stały się drobne upominki, jakie zostały wręczone każdemu przedszkolakowi.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt