PRÓBNY ALARM PRZECIWPOŻAROWY15.09.2021 22:36

Wzorem lat poprzednich, w jeden z wrześniowych poranków w naszej placówce przeprowadzony został próbny alarm przeciwpożarowy. Świadomość odpowiedzialnego radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia oraz dbałość o bezpieczeństwo to jedne z najważniejszych priorytetów w pracy z dziećmi. 10 września odpowiedni sygnał dźwiękowy poinformował nas o konieczności natychmiastowego opuszczenia budynku. Zgodnie z obowiązującymi procedurami dzieci pod opieką nauczycieli oraz cały personel niezwłocznie opuścili mury przedszkola kierując się drogami ewakuacyjnymi na wyznaczony teren zbiórki.

Ewakuacja przebiegła bardzo sprawnie, a przedszkolaki dzielnie się spisały. Mamy nadzieję, iż wiedza oraz szybkość i prawidłowość reakcji pozostanie w ich główkach na zawsze.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt