WITAMY W PRZEDSZKOLU!14.09.2021 23:17

 

1 września rozpoczął się kolejny rok przedszkolny. I chociaż beztroski czas wakacji dobiegł końca, to w przedszkolnych murach rozbrzmiewają okrzyki radości, śpiewy i wesołe rozmowy. Starsze dzieci śmiało powróciły do przedszkola, radośnie witając znanych już kolegów i koleżanki, a tych nowo przybyłych – raźnie wprowadzając w przedszkolne życie. Młodszym przedszkolakom, które po raz pierwszy przekroczyły progi przedszkola towarzyszyły duże emocje – nutka niepewności, ale i zaciekawienie nieznanym. Stopniowo poznają placówkę, przyzwyczajają się do rytmu dnia oraz uczą się nowych zabaw i piosenek. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom oraz Państwa zaufaniu czas spędzony w przedszkolu będzie dla dzieci beztroską przygodą służącą poznawaniu i rozumieniu świata, a wszystko to odbywać się będzie z uśmiechem, odwagą i zainteresowaniem.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt