CERTYFIKAT WZOROWEJ PLACÓWKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z FRYSZTAKA21.06.2021 22:10

W roku szkolnym 2020/2021 przedszkolaki z grupy „Sówki” uczestniczyły w ogólnopolskim projekcie „Mały miś w świecie wielkiej literatury” (edycja trzecia) autorki Anety Konefał. Projekt był zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2020/2021.

Nasze przedszkole otrzymało Certyfikat Wzorowej Placówki Małego Misia w Świecie Wielkiej Literatury – zrealizowaliśmy wszystkie 6 modułów:

  1. Książki dzieciństwa
  2. Mały Miś w świecie emocji
  3. Dbamy o zdrowie z Małym Misiem
  4. Zmisiowany Eko – kalendarz
  5. Misiowe laboratorium „Czterech Żywiołów”
  6. Mały Miś i super tajny projekt

Wszystkie moduły opierały się na postaci Małego Misia – pełniącego rolę przewodnika po świecie literatury oraz na propagowaniu czytelnictwa.

Celem głównym projektu jest rozwijanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnymi, szkolnymi świetlicami, bibliotekami szkolnymi i publicznymi w całej Polsce i za granicą. Realizacja programu dostarczyła nam wielu inspirujących wrażeń. Jesteśmy dumni z uzyskanego tytułu.

Zdjęcia w galerii.

Realizator: Joanna Pasek

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt