„POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS”28.06.2021 22:29

 

„W jednym uścisku złączmy dłonie, niech wszystkie panie przyjdą też i tak się wspólnie pożegnamy, przedszkola nadszedł kres”…
Tymi słowami możemy podsumować wydarzenia z dnia 24 czerwca, kiedy to najstarsze przedszkolaki uroczyście zakończyły edukację przedszkolną. „Sówki” i „Skrzaty”, które jeszcze nie tak dawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola w czwartkowe przedpołudnie żegnały przedszkole, aby już za chwilę szykować się do rozpoczęcia kolejnego, jakże ważnego etapu w ich życiu – edukacji szkolnej.

W przygotowanej części artystycznej nie zabrakło wierszy o przedszkolnych wspomnieniach, pożegnaniu, ale i o nowych zadaniach czekających na dzieci już poza murami naszej placówki. Pojawiły się również słowa podziękowania kierowane w stronę wszystkich tych, którzy dołożyli swoją cegiełkę do przedszkolnej edukacji naszych absolwentów. Na koniec przyszedł czas na dyplomy i upominki oraz… łzy wzruszenia. Pożegnania zawsze są trudne, ale są jednocześnie zapowiedzią czegoś nowego. Dlatego ze wzruszeniem, ale i uśmiechem na ustach życzymy Wam drogie starszaki – udanych wakacji i powodzenia w szkole!

Dzieci z pozostałych grup przedszkolnych także otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w życiu przedszkolnym oraz upominki.


Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizację oraz ufundowanie upominków.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt