PROJEKT „TYDZIEŃ BAJEK POLSKICH”9.02.2021 20:06

 

W tym roku, nasze przedszkole już po raz drugi włączyło się w realizację Ogólnopolskiego projektu dla grup przedszkolnych „Tydzień bajek polskich”, którego głównym celem było zainteresowanie dzieci kultowymi, niezwykle pięknymi bajkami naszego dzieciństwa. W trakcie realizacji tego projektu zaprzyjaźnialiśmy się z bohaterami bajek, które bawią już kolejne pokolenie: „Reksio”, „Miś Kudłatek”, „Bolek i Lolek” oraz „Baltazar Gąbka”.

Wspólnie z bohaterami bajek dzieci wzięły udział w wielu zabawach, rozwijały sprawność matematyczną, rozwiązywały krzyżówki, zagadki, układały puzzle.  Projekt i jego bohaterowie byli inspiracją do wielu prac plastycznych, które przedszkolaki wykonały z wielką radością.

Obejrzyj galerię zdjęć: PSZCZÓŁKI , SÓWKI,   ŻABKI,   MYSZKI MIKISKRZATY,   MOTYLKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt