BALE KARNAWAŁOWE PRZEDSZKOLAKÓW9.02.2021 18:06

 „W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni w pięknej sali.”

 

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój sal i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się nasze przedszkolaki podczas balów karnawałowych. Wszystkie dzieci z dumą prezentowały karnawałowe stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez nauczycielki. Na twarzach przedszkolaków malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Podziękowania składamy również Radzie Rodziców za przygotowanie  „przekąsek” na bal.

 

Obejrzyj galerię zdjęć: SÓWKI   PSZCZÓŁKI   MOTYLKI   ŻABKI   MYSZKI MIKI   SKRZATY

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt