ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA5.12.2020 15:40

 

Pluszowy miś – ulubieniec z dzieciństwa, powiernik wielu dziecięcych sekretów obchodzi swoje święto co roku 25 listopada. W naszym przedszkolu również świętowaliśmy  z tej okazji. Pomimo tego, iż w tym roku, pluszowe misie nie mogły przybyć z dziećmi do przedszkola, zabawa była bardzo udana.

W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Poznały historię pluszowego misia, słuchały utworów literackich, układały misiowe puzzle, oglądały znane bajki. Dzieci zostały zaproszone także do wspólnej zabawy przy „misiowych” piosenkach. Nie zabrakło także ćwiczeń ruchowych i zręcznościowych oraz zabaw z elementami kodowania. Na koniec powstały piękne prace plastyczne. Świętowanie przebiegło w bardzo miłej i radosnej atmosferze.

Obejrzyj galerię zdjęć:  PSZCZÓŁKI    ŻABKI   SKRZATY   SÓWKI

 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt