W ŚWIECIE BAJEK14.11.2020 15:09

5 listopada, w dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a, na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z BajekZ tej okazji nasze przedszkolaki wzięły udział w bajkowych spotkaniach, podczas których opowiadały o swoich ulubionych postaciach z bajek. Były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, m.in. dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkę po rekwizycie oraz po przeczytaniu fragmentu książki. Były także muzyczne zgadywanki bajkowe, zabawy ruchowe oraz prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań. Zabawa była doskonała i z pewnością  długo będziemy ją wspominać.

Obejrzyj galerię zdjęć:   ŻABKI   SÓWKI   MYSZKI MIKI   PSZCZÓŁKI   SKRZATY   MOTYLKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt