NOWY ROK PRZEDSZKOLNY 2020/202125.08.2020 10:11

DRODZY RODZICE! 

Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok przedszkolny. Informujemy, że od 1 września 2020 r. wszystkie dzieci wracają do przedszkola z zachowaniem zasad i procedur bezpieczeństwa. W dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny. Prosimy o przestrzeganie zaleceń GIS-u, wytycznych i procedur oraz stosowanie się do poleceń pracowników placówki. Prosimy o zrozumienie – wszystkie procedury i działania wynikają z obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa Państwu, dzieciom oraz pracownikom przedszkola. Szczegółowe informacje dotyczące pracy przedszkola znajdziecie Państwo w poniższych dokumentach:

  1. Wytyczne_MEN, MZ i GIS dla_szkół_i_placówek_od 1_września_2020 r.

W środę 26.08. w szatni zostaną wywieszone listy dzieci z poszczególnych grup. Zainteresowani Rodzice mogą sprawdzić, w jakiej grupie będzie dziecko (przypominamy o maseczkach i dezynfekcji rąk).

W związku z obowiązującymi nadal obostrzeniami nie odbędzie się ogólne zebranie organizacyjne z rodzicami, które organizowane było corocznie. Wszelkich informacji odnośnie funkcjonowania przedszkola oraz danej grupy dzieci udzielą Państwu wychowawcy, którzy się z Państwem skontaktują.

Rodzice nowo przyjętych dzieci 3- letnich również uzyskają wszelkie niezbędne informacje od wychowawcy w pierwszym tygodniu września.

Przypominamy, że wszystkie dzieci przyprowadzane do przedszkola muszą być zdrowe, bez żadnych oznak choroby (w tym katar, kaszel, gorączka, bóle brzucha, głowy i gardła).  Dzieci przyprowadzone do przedszkola z wyżej wymienionymi objawami odsyłane będą do domu. Przyprowadzając i odbierając dziecko rodzic będzie mógł wejść z dzieckiem jedynie do szatni. Prosimy rodziców o zakładanie masek podczas pobytu na terenie placówki. Obowiązuje również dezynfekcja rąk przy wejściu lub ubieranie rękawiczek. Prosimy zachowywać dystans społeczny w odniesieniu do pracowników przedszkola oraz innych dzieci i rodziców wynoszący min. 1,5 m.

Przypominamy o przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci zgodnie ze złożoną deklaracją. Jest to istotne w obecnej sytuacji epidemicznej, gdyż placówka będzie funkcjonować tak, aby poszczególne grupy dzieci, w miarę możliwości, nie miały ze sobą kontaktu lub kontakt ten ograniczony został do niezbędnego minimum.

Do zobaczenia 1 września!

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt