„CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS” – PROGRAM PRZEDSZKOLNEJ EDUKACJI ANTYTYTONIOWEJ24.04.2020 10:35

Już po raz kolejny nasze przedszkole włącza się w realizację programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”. Projektem tym objęte są dzieci w najstarszych grupach wiekowych, a więc 5- 6-latki. Serdecznie zapraszamy Rodziców do aktywnego udziału w programie. Wspierajcie Wasze dzieci, gdy będą się bronić przed wdychaniem dymu tytoniowego, gdyż mają prawo decydować, co się wokół nich dzieje. W realizowanym programie nie pada ani jedno zdanie dyskryminujące palących rodziców. Chcemy natomiast wdrożyć Wasze dzieci do podejmowania świadomych wyborów wobec palenia tytoniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piosenka o Dinku

Kolorowanka-Dinka

 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt