ZAPRASZAMY DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „TELEFON Z PAPIERU”6.04.2020 10:04

Nalepki muzyka nuty pięciolinie dla dzieci 72 szt - 7228651854 ...

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna Nasza Polska Cała” i Bliżej Przedszkola zapraszają do Ogólnopolskiej Akcji „Telefon z papieru”, której głównym celem jest sprawienie niespodzianki naszym dziadkom. Chcemy ich ucieszyć poprzez zaśpiewanie im przez telefon piosenki autorstwa Marii Tomaszewskiej. Kwarantanna domowa to szczególny czas zarówno dla nas dorosłych, jak i dzieci. To również wyjątkowy i trudny czas dla osób samotnych i starszych, również naszych dziadków. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych seniorów serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły Akcji znajdują się w poniższym linku.

TELEFON-Z-PAPIERU-2020-AKCJA  

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt