Małe sukcesy naszych przedszkolaków6.12.2011 18:49

Nasze przedszkole uczestniczyło w Konkursie Ekologicznym „Cztery Pory Roku”-„Jesień”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Serce dla wszystkich”, działające przy parafii p. w. św. Stanisława B.M. w Dobrzechowie oraz Starostwo Powiatowe w Strzyżowie. Wykonałyśmy z dziećmi prace dowolną techniką z wykorzystaniem darów natury. Do konkursu zgłosiłyśmy 6 prac plastycznych, ze względu na ograniczoną regulaminem ilość.

Wyróżnienia specjalne otrzymały prace: Aleksandry Szombary z gr. IV, Honoraty Wiśniowskiej z gr. V, Aleksandry Stadnickiej z gr. II i Weroniki Ciołkosz z gr. III. Wyróżnione zostały także prace Grzegorza Banka z gr. V i Filipa Arciszewskiego z gr. I. Dzieci pracowały pod opieką pań: Małgorzaty Dykas, Katarzyny Stadnickiej, Marzeny Winiarskiej, Katarzyny Chmury – Tęczy i Jolanty Machowskiej.

5 grudnia w Dobrzechowie odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs połączone ze spotkaniem z misjonarzem ks. Andrzejem Betleją. Nasze przedszkole reprezentowała pani Małgosia Dykas oraz Ola Szombara z tatą i Grzesiu Banek z mamą i tatą. Wszystkim uczestnikom wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i upominki.
Gratulujemy dzieciom ich małych sukcesów!

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt