DZIEŃ GÓRNIKA6.12.2019 18:34

4 grudnia gościliśmy zaprzyjaźnionego z naszym przedszkolem górnika, pana Leszka Kmiecika, który długie lata poświęcił pracy w KWK „Polska” w Chorzowie. Przedszkolaki z radością powitały pana Leszka, który w czarnym mundurze prezentował się znakomicie. „Nasz górnik” opowiedział o ciężkiej i niebezpiecznej pracy pod ziemią, o symbolach górniczych a także o pochodzeniu i znaczeniu węgla w życiu człowieka. Odpowiadał także na pytania zadawane przez dzieci. Za spotkanie podziękowaliśmy najpiękniej jak potrafiliśmy –  wierszem i piosenką, a wspólne zdjęcia będą dla nas miłą pamiątką.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy panu Leszkowi za spotkanie, za poświęcony nam czas i zaangażowanie. Jednocześnie życzymy wszelkiej pomyślności i siły na każdy dzień.

Obejrzyj galerię zdjęć 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt