SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z POLICJANTAMI19.11.2019 15:37

W dniu 7 listopada w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Komendy Policji Powiatowej  oraz przedstawiciela Powiatowego Zarządu Dróg w Strzyżowie. Nasi goście, w ramach projektu „Podniesienie  bezpieczeństwa użytkowników przejścia dla pieszych w sąsiedztwie szkół i przedszkola w miejscowości Frysztak” poruszyli temat inteligentnego oświetlenia, które zostało zamontowane na przejściu dla pieszych w pobliżu naszego przedszkola. Ponadto została przeprowadzona pogadanka mająca na celu uświadomienie najmłodszym zagrożeń wynikających z  nieuważnego korzystania z przejść dla pieszych.  Policjanci przypomnieli również zasady przechodzenia przez jezdnię w miejscach oznakowanych i nieoznakowanych oraz funkcje i znaczenie znaków drogowych.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt