DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ14.10.2019 22:24

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki tego dnia składały podziękowania swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Pani Dyrektor oraz przewodnicząca Rady Rodziców skierowała do pracowników przedszkola, słowa uznania za pracę oraz podziękowanie za trud i serce, które okazują każdego dnia.

Dzieci z grupy DOMISIE wraz z wychowawczynią zaprosiły gości na  specjalnie przygotowany występ.  Przedszkolaki recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki,  które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność.  Nie zabrakło również humorystycznych rymowanek, fotografii o każdym pracowniku, które wywoływały nie tylko wybuchy śmiechu, ale i łzy wzruszenia.Za część artystyczną dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie każdy zaproszony gość otrzymał mały słodki upominek.

Dziękujemy naszym przedszkolakom za wszystkie przejawy sympatii oraz wszystkim Rodzicom na czele z przedstawicielami Rady Rodziców, którzy gościli u nas w tym dniu.

Obejrzyj galerię zdjęć 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt