SPOTKANIE Z POLICJANTAMI29.09.2019 22:45

W czwartek, 26 września, przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszami policji pracującymi na co dzień w Komisariacie Policji we Frysztaku. Prowadzący spotkanie zwracali uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować na drodze, przypominali zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Goście poruszyli także temat niebezpieczeństw, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi oraz zagrożeń wynikających z obcowania z nieznanymi zwierzętami. Ponadto wszystkie dzieci miały możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu, także od środka, oraz przymierzenia czapki i stroju policjanta.

Dziękujemy za wartościową i interesującą prelekcję i zapewniamy, że wynieśliśmy z niej wiele cennych informacji.

Obejrzyj galerię zdjęć 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt