MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI23.09.2019 20:37

Dzień kropki to radosne święto kreatywności i zabawy przypadające 15 września. Tego dnia uśmiech dzieci z grup DOMISIE i SKRZATY  nie schodził z twarzy, a piękne kolorowe ubrania w kropki idealnie pasowały do tego święta. Zajęcia inspirowane były opowieścią Petera H. Reynoldsa o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i pozwoliła uwierzyć  jej w siebie. Kropka stała się motywem przewodnim zajęć, na bazie którego powstały prace plastyczne, zabawy w skaczące i znikające kropki oraz wyścig na placu zabaw w poszukiwaniu zaginionych kropek. Międzynarodowy Dzień Kropki jest coraz częściej obchodzony, a jego najważniejszym przesłaniem jest to, iż niezależnie od wieku każdy ma talent i ukryte zdolności.

Obejrzyj galerię zdjęć DOMISIE

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt